Wetenschappen
Wetenschappen

# Overzicht Verkozen Mandaten WET

Vind hier wie verkozen is voor je opleiding, faculteit, campus of hele universiteit.

# Centraal niveau

# Vrij verkozenen (Vrij verkozen)
  • Arne Cobben (verkozen door stemming)
  • Arno Baes (verkozen door stemming)
  • Aurélie Dumon (ergens anders verkozen)
  • Beau De Clercq (ergens anders verkozen)
  • Floriane Goossens (ergens anders verkozen)
  • Jana Scheers (ergens anders verkozen)
  • Julien De Wit (ergens anders verkozen)
  • Marloes Tholhuijsen (ergens anders verkozen)
  • Sofie Olivier (verkozen door stemming)
  • Vladomeare Obolonskyy (ergens anders verkozen)
# Facultaire Vertegenwoordigers (Facultair Vertegenwoordiger WET)
  • Beau De Clercq (ergens anders verkozen)
  • Maarten Van Wesemael (verkozen door stemming)
  • Vladomeare Obolonskyy (ergens anders verkozen)
# Onderwijsraad (Lid Onderwijsraad WET)
  • Beau De Clercq (verkozen door stemming)
  • Lucas Moeskops
  • Vladomeare Obolonskyy (ergens anders verkozen)
# Stuvoraad (Lid Stuvoraad CGB-CMI-CDE)
  • Arno Deceuninck (automatisch verkozen)
  • Ines Boschmans (automatisch verkozen)
  • Jana Scheers (automatisch verkozen)
  • Vladomeare Obolonskyy (automatisch verkozen)

# Facultair niveau

# Faculteitsvergadering WET (Student WET)
  • Beau De Clercq (automatisch verkozen)
  • Jana Scheers (automatisch verkozen)
  • Tom Stoops (automatisch verkozen)
  • Vladomeare Obolonskyy (automatisch verkozen)

# Opleidingsgebonden niveau

# Onderwijscommissie Informatica (Student Ba)
  • Bert Livens (automatisch verkozen)
# Onderwijscommissie Informatica (Student Ma)
  • Arno Deceuninck (automatisch verkozen)
  • Beau De Clercq (automatisch verkozen)
  • Stijn Rosaer (automatisch verkozen)
# Onderwijscommissie Wiskunde (Student Ba)
  • Jan Livens (automatisch verkozen)
  • Louis Van Gaelen (automatisch verkozen)
  • Vladomeare Obolonskyy (automatisch verkozen)
# Onderwijscommissie Wiskunde (Student Ma)
  • Femke Verschueren (automatisch verkozen)
  • Jef Winant (automatisch verkozen)
  • Leen Demuys (automatisch verkozen)
  • Malika Belrhazi (automatisch verkozen)
# Onderwijscommissie Chemie (Student Ba)
  • Vinnie Post (automatisch verkozen)
# Onderwijscommissie Bio-ingenieurswetenschappen (Student Ba)
  • Delphine Lievens (automatisch verkozen)
  • Jens van Meer (automatisch verkozen)
  • Lucas Moeskops (automatisch verkozen)
  • Lukas Genbrugge (automatisch verkozen)
  • **Sara Olyslaegers ** (automatisch verkozen)
# Onderwijscommissie Biologie (Student Ba)
  • Jan Moons (automatisch verkozen)
  • Joran De Gang (automatisch verkozen)
# Onderwijscommissie Chemie (Student Ma)
  • Christine Vantomme (automatisch verkozen)
  • Maarten Van Wesemael (automatisch verkozen)
# Onderwijscommissie Fysica (Student Ba)
  • Louis-Philippe De Smedt (automatisch verkozen)
# Onderwijscommissie EduMa W&T STEM (Student EduMa W&T STEM)
  • Dominiek Van Bogaert (automatisch verkozen)
# Onderwijscommissie Fysica (Student Ma)
  • Ilias El Attabi (automatisch verkozen)
  • Ingvar Zappacosta (automatisch verkozen)
  • Michiel Yzewyn (automatisch verkozen)
  • Thomas Van Laer (automatisch verkozen)
# Onderwijscommissie Milieuwetenschap (Student Ma)
  • Jana Scheers (automatisch verkozen)

# Geautomatiseerde stemformulier

Je vindt via de voglende link het geautomatiseerde stemuittreksel (met het aantal stemmen per kandidaat):stemuittreksel