Sociale Wetenschappen
Sociale Wetenschappen

# Overzicht Verkozen Mandaten SW

Vind hier wie verkozen is voor je opleiding, faculteit, campus of hele universiteit.

# Centraal niveau

# Vrij verkozenen (Vrij verkozen)
  • Arne Cobben (verkozen door stemming)
  • Arno Baes (verkozen door stemming)
  • Aurélie Dumon (ergens anders verkozen)
  • Beau De Clercq (ergens anders verkozen)
  • Floriane Goossens (ergens anders verkozen)
  • Jana Scheers (ergens anders verkozen)
  • Julien De Wit (ergens anders verkozen)
  • Marloes Tholhuijsen (ergens anders verkozen)
  • Sofie Olivier (verkozen door stemming)
  • Vladomeare Obolonskyy (ergens anders verkozen)
# Facultaire Vertegenwoordigers (Facultair Vertegenwoordiger SW)
  • Desi Cooremans (automatisch verkozen)
# Stuvoraad (Lid Stuvoraad CST)
  • Alexandra Faveaux (verkozen door stemming)
  • Arno Baes (ergens anders verkozen)
  • Aurélie Dumon (verkozen door stemming)
  • Floriane Goossens (verkozen door stemming)
  • Jana Scheers (ergens anders verkozen)
  • Julien De Wit (ergens anders verkozen)
  • Katina Lorenz (verkozen door stemming)
  • Sofie Olivier (ergens anders verkozen)

# Facultair niveau

# Faculteitsraad SW (Student SW)
  • **Levi Bresseleers ** (automatisch verkozen)
  • Thomas Voet (automatisch verkozen)
  • Tom Stoffelen (automatisch verkozen)

# Opleidingsgebonden niveau

# Onderwijscommissie SEW (Student Ma)
  • Wouter Van de Moer (automatisch verkozen)
# Onderwijscommissie SW (Student Ba/Ma Communicatiewetenschappen, Ma Filmstudies & Visuele Cultuur, Ma Politieke Communicatie)
  • Michaël Elosegui (automatisch verkozen)
# Onderwijscommissie SW (Student Ba/Ma Politieke Wetenschappen, Ma Politieke Communicatie, Ma Internationale Betrekkingen en Diplomatie)
  • Desi Cooremans (verkozen door stemming)
  • Levi Bresseleers
  • Tom Stoffelen (verkozen door stemming)
# Departementsraad Communicatiewetenschappen (Student Communicatiewetenschappen Ba)
  • Eline Grielens (automatisch verkozen)
# Departementsraad Politieke Wetenschappen (Student Politieke Wetenschappen Ba)
  • **Levi Bresseleers ** (automatisch verkozen)
# Departementsraad Sociologie (Student Sociologie Ba)
  • Kobe Megens (automatisch verkozen)
# Opleidingscommissie Ma Political science (Student MA Political science)
  • Tom Stoffelen (automatisch verkozen)
# Opleidingscommissie Ma Sociologie (Student Ma Sociologie)
  • Marloes Goiris (automatisch verkozen)

# Geautomatiseerde stemformulier

Je vindt via de voglende link het geautomatiseerde stemuittreksel (met het aantal stemmen per kandidaat):stemuittreksel