Ontwerpwetenschappen
Ontwerpwetenschappen

# Overzicht Verkozen Mandaten OW

Vind hier wie verkozen is voor je opleiding, faculteit, campus of hele universiteit.

# Centraal niveau

# Vrij verkozenen (Vrij verkozen)
  • Arne Cobben (verkozen door stemming)
  • Arno Baes (verkozen door stemming)
  • Aurélie Dumon (ergens anders verkozen)
  • Beau De Clercq (ergens anders verkozen)
  • Floriane Goossens (ergens anders verkozen)
  • Jana Scheers (ergens anders verkozen)
  • Julien De Wit (ergens anders verkozen)
  • Marloes Tholhuijsen (ergens anders verkozen)
  • Sofie Olivier (verkozen door stemming)
  • Vladomeare Obolonskyy (ergens anders verkozen)
# Facultaire Vertegenwoordigers (Facultair Vertegenwoordiger OW)
  • Ilse Lindenbergh (automatisch verkozen)
  • Thomas De Jongh (ergens anders verkozen)
# Onderwijsraad (Lid Onderwijsraad OW)
  • Thomas De Jongh (automatisch verkozen)
# Stuvoraad (Lid Stuvoraad CST)
  • Alexandra Faveaux (verkozen door stemming)
  • Arno Baes (ergens anders verkozen)
  • Aurélie Dumon (verkozen door stemming)
  • Floriane Goossens (verkozen door stemming)
  • Jana Scheers (ergens anders verkozen)
  • Julien De Wit (ergens anders verkozen)
  • Katina Lorenz (verkozen door stemming)
  • Sofie Olivier (ergens anders verkozen)

# Facultair niveau

# Faculteitsraad OW (Student OW)
  • Ilse Lindenbergh (automatisch verkozen)
  • Salma Yachchou (automatisch verkozen)
  • Thomas De Jongh (automatisch verkozen)
# Onderwijscommissie OW (Student OW)
  • Salma Yachchou (automatisch verkozen)
# CIKO Cel OW (Student Productontwikkeling)
  • Salma Yachchou (verkozen door stemming)
  • Thomas De Jongh

# Opleidingsgebonden niveau

# Opleidingscommisssie Architectuur (Student Architectuur)
  • Tobias Van Hecke (automatisch verkozen)
  • Wietske Knappers (automatisch verkozen)
# Opleidingscommissie Erfgoed (Student Conservatie-Restauratie)
  • Henri Cosemans (automatisch verkozen)
  • Robbie Rijkers (automatisch verkozen)
# Opleidingscommissie Erfgoed (Student Erfgoedstudies)
  • Ilse Lindenbergh (automatisch verkozen)
# Opleidingscommissie Productontwikkeling (Student Productontwikkeling)
  • Lotte Buyl (verkozen door stemming)
  • Salma Yachchou
  • Thomas De Jongh (verkozen door stemming)

# Geautomatiseerde stemformulier

Je vindt via de voglende link het geautomatiseerde stemuittreksel (met het aantal stemmen per kandidaat):stemuittreksel