Letteren en Wijsbegeerte
Letteren en Wijsbegeerte

# Overzicht Verkozen Mandaten LW

Vind hier wie verkozen is voor je opleiding, faculteit, campus of hele universiteit.

# Centraal niveau

# Vrij verkozenen (Vrij verkozen)
  • Arne Cobben (verkozen door stemming)
  • Arno Baes (verkozen door stemming)
  • Aurélie Dumon (ergens anders verkozen)
  • Beau De Clercq (ergens anders verkozen)
  • Floriane Goossens (ergens anders verkozen)
  • Jana Scheers (ergens anders verkozen)
  • Julien De Wit (ergens anders verkozen)
  • Marloes Tholhuijsen (ergens anders verkozen)
  • Sofie Olivier (verkozen door stemming)
  • Vladomeare Obolonskyy (ergens anders verkozen)
# Facultaire Vertegenwoordigers (Facultair Vertegenwoordiger LW)
  • **Mike Habex ** (automatisch verkozen)
# Onderwijsraad (Lid Onderwijsraad LW)
  • Alexandra Faveaux (ergens anders verkozen)
  • Katina Lorenz (ergens anders verkozen)
  • Kirsten Roggeman (verkozen door stemming)
# Stuvoraad (Lid Stuvoraad CST)
  • Alexandra Faveaux (verkozen door stemming)
  • Arno Baes (ergens anders verkozen)
  • Aurélie Dumon (verkozen door stemming)
  • Floriane Goossens (verkozen door stemming)
  • Jana Scheers (ergens anders verkozen)
  • Julien De Wit (ergens anders verkozen)
  • Katina Lorenz (verkozen door stemming)
  • Sofie Olivier (ergens anders verkozen)

# Facultair niveau

# Faculteitsraad LW (Student Geschiedenis)
  • Mathilde Sonnet (verkozen door stemming)
  • Rick Faust
# Faculteitsraad LW (Student TT/VT)
  • **Mike Habex ** (automatisch verkozen)
# Faculteitsraad LW (Student Wijsbegeerte)
  • Sander Pouliart
  • Tim Vermeiren (verkozen door stemming)

# Opleidingsgebonden niveau

# Onderwijscommissie Geschiedenis (Student Ba gesch)
  • Blijke Haes (automatisch verkozen)
  • Lies Lemmens (automatisch verkozen)
# Onderwijscommissie Geschiedenis (Student Ma gesch)
  • Lone Brusseel
  • Mathilde Sonnet
  • Nick Majchrowicz
  • Oliver Bogaerts
# Departementsraad Geschiedenis (Student gesch)
  • Mathilde Sonnet (automatisch verkozen)
# Onderwijscommissie Taal- en Letterkunde (Student Ba Taal-en letterkunde)
  • Jordan Thijs (automatisch verkozen)
  • Louke Boom (automatisch verkozen)
  • Nina Knuyt (automatisch verkozen)
# Onderwijscommissie Toegepaste Taalkunde (Student Ba TT)
  • **Mike Habex ** (automatisch verkozen)
  • Nina Delvaux (automatisch verkozen)
  • Nora Verdurmen (automatisch verkozen)
# Onderwijscommissie Toegepaste Taalkunde (Student Ma TT)
  • Kirsten Roggeman (automatisch verkozen)
# Onderwijscommissie Wijsbegeerte (Student Ba wijsbegeerte)
  • **Sander Pouliart ** (automatisch verkozen)
  • Tim Vermeiren (automatisch verkozen)
# Departementsraad Wijsbegeerte (Student Wijsbegeerte)
  • Tim Vermeiren (automatisch verkozen)

# Geautomatiseerde stemformulier

Je vindt via de voglende link het geautomatiseerde stemuittreksel (met het aantal stemmen per kandidaat):stemuittreksel