Geneeskunde en Gezondsheidswetenschappen
Geneeskunde en Gezondsheidswetenschappen

# Overzicht Verkozen Mandaten GGW

Vind hier wie verkozen is voor je opleiding, faculteit, campus of hele universiteit.

# Centraal niveau

# Vrij verkozenen (Vrij verkozen)
  • Arne Cobben (verkozen door stemming)
  • Arno Baes (verkozen door stemming)
  • Aurélie Dumon (ergens anders verkozen)
  • Beau De Clercq (ergens anders verkozen)
  • Floriane Goossens (ergens anders verkozen)
  • Jana Scheers (ergens anders verkozen)
  • Julien De Wit (ergens anders verkozen)
  • Marloes Tholhuijsen (ergens anders verkozen)
  • Sofie Olivier (verkozen door stemming)
  • Vladomeare Obolonskyy (ergens anders verkozen)
# Onderwijsraad (Lid Onderwijsraad GGW)
  • Marloes Tholhuijsen (automatisch verkozen)
# Stuvoraad (Lid Stuvoraad CGB-CMI-CDE)
  • Arno Deceuninck (automatisch verkozen)
  • Ines Boschmans (automatisch verkozen)
  • Jana Scheers (automatisch verkozen)
  • Vladomeare Obolonskyy (automatisch verkozen)

# Facultair niveau

# CIKO Cel GGW (Student Geneeskunde Ba)
  • Hannah Dekeyser (automatisch verkozen)
# CIKO Cel GGW (Student Geneeskunde Ma)
  • Emma Annemans
  • Vincent Liégeois (verkozen door stemming)
# CIKO Cel GGW (Student RevaKi Ma)
  • **Colette Puts ** (automatisch verkozen)
# Commissie Internationalisering GGW (Student Geneeskunde)
  • Anna Niessen (automatisch verkozen)
  • Irathush Tharmalingam (automatisch verkozen)
  • Laura Van den Bosch (automatisch verkozen)
# Commissie Internationalisering GGW (Student RevaKi (Ma))
  • Iris Meuwissen (automatisch verkozen)
# Faculteitsraad GGW (Student Geneeskunde (Ba/Schakel/Ma))
  • Charlotte Plessers (automatisch verkozen)
  • Max Kips (automatisch verkozen)
  • Yannick Vanneste (automatisch verkozen)

# Opleidingsgebonden niveau

# Onderwijscommissie Geneeskunde (Student Ba (1, 2, 3))
  • Anna Niessen (automatisch verkozen)
# Onderwijscommissie RevaKi (Student Ma)
  • Cedric Van Goethem (automatisch verkozen)
# Onderwijscommissie Geneeskunde (Student Ma 1)
  • Sofie Van den Bergh (automatisch verkozen)
# Stagecommissie Geneeskunde (Student Ma 2)
  • Tom Stroobants (automatisch verkozen)
  • Yannick Smolders (automatisch verkozen)
# Stagecommissie Geneeskunde (Student Ma 3)
  • Anton Geukens (automatisch verkozen)
  • Lauranne Lemaitre (automatisch verkozen)
# Onderwijscommissie Geneeskunde (Student Ma 2)
  • Daphne Butzen (verkozen door stemming)
  • Julie Van Pée
# Onderwijscommissie Geneeskunde (Student Ma 3)
  • Joke Groven (verkozen door stemming)
  • Laura Couvreur
# Onderwijscommissie Geneeskunde (Student Ma (1, 2, 3))
  • Yannick Vanneste (automatisch verkozen)
# Onderwijscommissie Geneeskunde (Student Ba 2)
  • Hannah Dekeyser (verkozen door stemming)
  • Nafisa Abubakar
# Onderwijscommissie Geneeskunde (Student Ba 3)
  • Axelle Bigaré (verkozen door stemming)
  • Yassin Bouhamed

# Geautomatiseerde stemformulier

Je vindt via de voglende link het geautomatiseerde stemuittreksel (met het aantal stemmen per kandidaat):stemuittreksel